У ліцеї 157 відбулася непересічна подія: міжнародний проєкт у співпраці з Demokratieverliebt e.V. та Volkshochschule Heidekreis gGmbH з Німеччини

Інтегрований курс онлайн – уроків німецької мови за участю учителя Тімо Альбесгаузена, представника Demokratieverliebt e.V. відкриває нові горизонти для наших ліцеїстів. Це не лише розвиток мовних навичок, а й можливість формувати лідерську позицію, виховувати культуру співпраці та дипломатії.

Круглий стіл педагогічної майтерності

Важливість лідерства

Юр Наталія Вікторівна

Проекти інтегрованих уроків

Інтегрований урок предметів української мови, літератури та мистецтва”Єдина соборна Україна”. 
Інтегровані проєкти підготували учні-ліцеїсти сьомого класу.

Би́тва на Си́ніх Во́дах — напівлегендарна битва між литовсько-руським та татарськими військами, що відбулася 1362 року на річці Сині Води. Литовсько-руські сили очолював великий князь литовський і руський Ольгерд, а татарські — подільські еміри Хаджибей, Кутлугбей і князь Дмитро. Точна дата і місце бою невідомі. Ймовірно, відбулася 24 вересня — 25 грудня на річці Сині Води, притоці Південного Бугу, в районі села Торговиця на Кіровоградщині. В ході бою литовсько-руські війська розбили татар. Завдяки перемозі Ольгерд розширив володіння Великого князівства Литовського далеко на південь. Ця перемога підірвала могутність Золотої Орди і поклала початок звільненню Русі від сплати данини татарській Орді.

 
Інтегрований урок предметів мистецтва, англійської мови та інформатики. 
Інтегровані проєкти підготували учні-ліцеїсти одинадцятого класу науково-технологічного профілю.
Роботи за посиланням.
Інтегрований урок предметів мистецтва та історії України “Видатні діячі освіти і науки”. 
Інтегровані проєкти підготували учні-ліцеїсти одинадцятого класу економічного профілю та профілю суспільних комунікацій і правознавства.

Вагомий пласт української культури та історії має знати кожен, хто проживає на українській землі. І саме освіта є тією рушійною силою, що здатна донести та занурити у дослідження своїх витоків свідоме громадянське суспільство.


Важливою складовою освіти є школа. Дослідження учнями своїх витоків та формування громадянської свідомості у старших класах профільної школи має інтегрований характер навчання. Саме у свободі вибору, вмінню працювати в команді, аналізувати архівні документи, літературу, досліджувати першовитоки, свій рід, спілкуватися із науковцями, письменниками, учителями, використовуючи сучасні засоби навчання, старшокласники формують громадянську навичку.


Проектна діяльність розвиває мотивацію в учнів до навчання. Гнучкість системи, реалізована у закладі освіти, дозволяє інтергрувати предмети та дозволяє учням створювати навчальні, творчі кейси, що допомагають не лише запам’ятовувати славетні події, імена та діяльність українських особистостей, але й виховувати в молодого покоління повагу до своєї ідентичності, надбань українського народу.
Пишаємося нашими учнями!


Проектна діяльність відбувається в рамках дослідно- експериментальної діяльності закладу в рамках проекту «Лідерство, засноване на цінностях» у співпраці із БО БФ «Незламний дух України».

Усі роботи доступні за посиланням.
Інтегрований урок предметів української мови, літератури та мистецтва”Єдина соборна Україна”. 
Інтегровані проєкти підготували учні-ліцеїсти сьомого класу.

22 січня 2024 року, в Україні відзначають одне з найважливіших
державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити, – День Соборності України.


Офіційно святкувати День соборності почали лише у 1999 році після указу президента Леоніда Кучми. Щорічно в цей день відзначають важливу історичну подію, що відбулася в 1919 році – проголошення Акту злуки Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. Також, цього дня згадують
підписання Четвертого Універсалу Центральної Ради. Це сталося роком раніше – 22 січня 1918 року. Цим документом проголошувалася повна незалежність УНР.


Оскільки це свято пов’язане з процесом об’єднання українських земель, заходи, що проводяться 22 січня, покликані відобразити саме його. Мабуть, найбільш знаковий з таких відбувся в 1990 році і отримав назву «Живий ланцюг». Тоді люди вишикувалися «ланцюгом» від Києва до Львова та Івано-Франківська. За різними оцінками, участь у такій акції взяли до трьох мільйонів людей.


День Соборності України – день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити.
Сьогодні кожен захищає своє майбутнє, майбутнє наших дітей, наші цінності, нашу Конституцію, наше життя, нашу землю!
Ми віримо в нашу Україну, в її людей, її дух, її волю!
Шана кожному захиснику державності за можливість бути на своїй землі!

Україна була, є, буде!

З Україною в серці!

 
Інтегрований урок предметів мистецтва, української літератури та історії. 
Інтегрований проєкт підготувала ліцеїстки одинадцятого класу профілю суспільних комунікацій і правознавства.